O2 TV zařazuje do nabídky videoplatformu Voyo

úterý, 29. listopadu 2022, 09:05 Aktuality, TV, Internet & Mobil MediaGuru

Od 1. prosince bude možné k hlavním tarifům O2 TV aktivovat balíček obsahující nabídku videoplatformy Voyo.

Zdroj: O2 TV

Zdroj: O2 TV

Operátor O2 jako první poskytovatel IPTV na trhu začne nabízet Voyo. Stávající i noví zákazníci si ho mohou pořídit od 1. prosince ke všem hlavním tarifům. Cena celého balíčku bude 159 korun měsíčně.

Zákazníci tak získají přístup k původním projektům vlastní tvorby Voyo Originál a k tomu i další kanály Nova Lady a Nova Sport 3 a Nova Sport 4. 

Balíček Voyo bude možné aktivovat od 1. prosince prostřednictvím aplikace Moje O2, na webu, zákaznické lince i ve značkových prodejnách ke všem hlavním tarifům, tedy k O2 TV Modrá, Bronzová, Stříbrná a Zlatá. „Zákazníci, kteří si Balíček Voyo pořídí, obdrží speciální kód, díky kterému se do Voyo zaregistrují. Platbu za služby pak najdou ve svém pravidelném vyúčtování," uvedla Anna Lenerová, šéfka obsahu O2 TV.

„Naším 'rodinným stříbrem' jsou exkluzivní projekty z dílny Voyo Originál, na nichž spolupracujeme se špičkovými českými tvůrci a herci. Aktuálně se diváci mohou těšit na jeden z nejočekávanějších počinů letošního podzimu – třídílnou minisérii Král Šumavy: Fantom temného kraje. A v příštím roce se nabídka rozroste například o komediální seriál Sex O´Clock, o druhou řadu série Iveta, nebo o minisérii inspirovanou skutečnými událostmi Matematika zločinu od režiséra Petera Bebjaka. K tomu další desítky původních projektů zpracovávajících silná lokální témata," dodal Daniel Grunt, Chief Digital Officer Voyo.

-mav-