PalmApp chystá expanzi, investuje do B2B marketingu

pondělí, 21. listopadu 2022, 07:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Fintech služba PalmApp se chystá rozšířit do zahraničí. Jako první trh pro expanzi si vybrala Slovensko.

Zdroj: PalmApp

Zdroj: PalmApp

Česká fintech služba PalmApp, jež dává firmám a jejich zaměstnancům možnost kdykoli čerpat výplatu na základě odpracovaných hodin, chce expandovat do zahraničí. Po úspěšném spuštění na českém trhu, kde ji využívá například Sconto nábytek, se chce rozšířit do zahraničí. Jako první trh pro expanzi si vybrala sousední Slovensko, kde začala své služby nabízet v září tohoto roku. Webové stránky má však připraveny také v angličtině, němčině a španělštině. 

„Záměrem naší online služby je umožnit zaměstnancům výplatu kdykoli za již odpracované hodiny, jak je obvyklé například v USA nebo Velké Británii. A zároveň tak pomáhat firmám s edukací ohledně finančního zdraví jejich zaměstnanců. Finanční stabilita zaměstnanců snižuje jejich fluktuaci i tlak na růst mzdových nákladů,“ uvádí Petr Ladžov, zakladatel a CEO PalmApp, jejíž partnerem je také Seed Starter České spořitelny. 

„V červnu tohoto roku jsme ve společnosti červnu tohoto roku jsme ve společnosti spustili benefit pod názvem Výplata kdykoliv, který umožňuje poskytování záloh na mzdu u zaměstnanců z již odpracované doby. Hned prvé dny ostrého provozu nás přesvědčili, že jsme udělali dobře, že jsme zaměstnancům tento produkt nabídli. Jsem rád, že patříme k prvním firmám, kterým se tento produkt povedlo zavést do reálného života,“ říká Josef Dvořák, personální ředitel  společnosti Sconto nábytek. 

Kromě webu má PalmApp na expanzi připravenou také vícejazyčnou verzi mobilní aplikace pro uživatele, tedy zaměstnance využívající tento nový firemní benefit. Aplikace, která je k dispozici na Google Play i App Store, nabízí možnost přizpůsobit si prostředí požadavkům dané firmy tak, aby se benefit spojil s daným zaměstnavatelem a posiloval loajalitu zaměstnanců. Uživatel může v několika krocích provést výběr potřebné částky, přičemž má neustále přehled o výši nárokové části odpracované mzdy či provedených výběrech.

Na podporu značky PalmApp investuje do B2B marketingu. Zaměřuje se nejen na malé a střední podniky, ale také velké společnosti a jejich vedení. Volí k tomu především tiskovou inzerci v oborových médiích, komunikaci na sociálních sítích s důrazem na LinkedIn a oborové konference. 

-stk-