Paul rozvíjí věrnostní program, přidává benefity

pátek, 18. listopadu 2022, 07:50 Aktuality, Marketing MediaGuru

Síť francouzských pekařství Paul se rozhodla rozšířit svůj věrnostní program. Pro členy nabízí nové benefity.

Zdroj: Paul

Zdroj: Paul

Francouzské pekařství Paul rozvíjí svůj věrnostní program Paul Merci Club. Členům, kterých je v současné chvíli téměř 60 tisíc, nabídne nové benefity. 

„Snažíme se, aby náš věrnostní program byl pro zákazníky ještě atraktivnější. Připravili jsme proto například výhodné nabídky na ikonické produkty. U příležitosti Mezinárodního dne kávy měli členové klubu ke každému nákupu kávu za korunu, na Black Friday bude platit akce 1+1 na oblíbený francouzský dezert Eclair. Pro všechny zákazníky pak máme v listopadu speciální akci, kdy získají k osmi zakoupeným mini makronkám čtyři zdarma,“ říká Filip Kubernat, ředitel pekařství Paul ČR. Novinky bude Paul komunikovat prostřednictvím newsletteru, webu, sociálních sítí a POS materiálů v místě prodeje.

V příštím roce oslaví Paul 15 let na českém trhu. K této příležitosti bude pro zákazníky připravena řada speciálních akcí, které bude pekařství postupně zveřejňovat. V současnosti provozuje v České republice necelé dvě desítky poboček a vlastní e-shop. Rovněž spolupracuje s platformami na doručování jídla Wolt a Dáme jídlo, přes něž si mohou lidé nechat dovézt mimo jiné boxy s mini verzemi sladkých a slaných produktů z nabídky. 

-stk-