Penny ve vánoční věrnostní kampani nabízí Naturtex

pátek, 4. listopadu 2022, 07:15 Aktuality, Retail, Reklama MediaGuru

V předvánočním období si mohou zákazníci Penny za nasbírané body zakoupit se slevou polštáře, přikrývky či ručníky značky Naturtex.

Zdroj: Penny

Zdroj: Penny

Penny spouští 3. listopadu svou předvánoční věrnostní kampaň, v níž si mohou zákazníci za nasbírané body koupit se slevou jeden z devíti výrobků značky Naturtex, a to se slevou až 71 %. Vybrat si budou moci z několika typů polštářů, přikrývek a ručníků i osušek pro děti i dospělé. 

„Před letošními Vánocemi jsme připravili pro naše věrné zákazníky akci, během které si budou moc velmi výhodně vybavit své ložnice, a tentokrát i koupelny. Po loňském úspěchu s nabídkou produktů Naturtex jsme se tentokrát soustředili zejména na nabídku produktů pro děti. Kvalitní spánek je totiž důležitý i pro jejich celkovou pohodu i zdraví. Věříme, že si vybere každý, a pro některé to může být i hezký vánoční dárek, protože naše akce poběží až do konce roku,“ říká Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu Penny. 

Akce potrvá až do 4. ledna. Za každých 200 korun dostane zákazník jeden bod, za 10 bodů nasbíraných ve sběratelské kartičce pak bude možné zakoupit vybraný produkt se slevou až 71 %. Jednotlivé produkty Naturtex je možné pořídit i bez bodů, a to za plnou cenu. Akce platí až do vyprodání zásob v jednotlivých prodejnách Penny po celé republice. 

-stk-