Petr Vlasák nastupuje do agentury Czech Promotion

úterý, 1. listopadu 2022, 13:30 Aktuality, Lidé, Reklama MediaGuru

Kreativec Petr Vlasák nastupuje do agentury Czech Promotion.

Petr Vlasák, zdroj: Czech Promotion

Petr Vlasák, zdroj: Czech Promotion

Do marketingové agentury Czech Promotion přichází Petr Vlasák. Pomáhat bude s kreativou a efektivitou. Czech Promotion tak pokračuje v rozšiřování svých týmů. Aktuálně její full servisové služby v marketingu, reklamě, plánování a nákupu médií nebo místě prodeje poskytuje sto specialistů.

„Letošní rok je pro nás svým způsobem přelomový. Výrazně rozšiřujeme a zkvalitňujeme služby klientům – s tím souvisí i personální růst týmů našich profesionálů. Jsem rád, že se se svými dlouholetými zkušenostmi zapojí i Petr Vlasák, spolupráce to bude pro všechny přínosná,“ říká Jan Coufal, CEO agentury Czech Promotion.

Tvůrčí činností v reklamě a marketingu se Petr Vlasák věnuje po celou svou profesní kariéru. Pracoval v Grey Praha, DDB, Saatchi & Saatchi, YYY Agency a více než patnáct let jako kreativní ředitel v agentuře Comtech_Can. V roce 2017 získal Zlatý ohníček za svůj přínos oboru od Art Directors Clubu, v roce 2020 Clio Award a jeho práce pro Český červený kříž byla vybrána pro Exhibition for Good na Cannes Lions. Petr Vlasák je také prezidentem Creative Copywriters Clubu, cechovní organizace reklamních textařů.

„Pracovat ve velké české marketingové firmě je pro mě po zkušenostech ze síťových a menších lokálních agentur přirozeným krokem v profesní dráze. Věřím, že můžu být agentuře v jejím dalším růstu prospěšný a pomoci jejím klientům být víc vidět,“ uvádí Petr Vlasák.

Do konce roku čeká agenturu, sídlící na pražském Karlíně, rozšíření svých stávajících prostor na celkových 2000 metrů čtverečních. 

-mav-