Shell spouští retro spotřebitelskou kampaň s hrnky

středa, 30. listopadu 2022, 07:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

V nové sběratelské kampani Shell nabízí zákazníkům sérii keramických hrnků s dobovými logy společnosti.

V nové spotřebitelské kampani čerpacích stanic Shell si mohou zákazníci pořídit retro hrnek se slevou, zdroj: Shell.

V nové spotřebitelské kampani čerpacích stanic Shell si mohou zákazníci pořídit retro hrnek se slevou, zdroj: Shell.

Čerpací stanice Shell startuje novou věrnostní kampaň. Od pondělí 28. listopadu nabízí zákazníkům za natankování pohonných hmot sérii šesti keramických hrnků s dobovými logy společnosti. Kampaň, která odkazuje na bohatou historii společnosti, přichází přesně 30 let po otevření první čerpací stanice Shell na česko-slovenském trhu. 

„Ve společnosti Shell neustále inovujeme naše služby. V této kampani se naopak ohlížíme za naší úspěšnou minulostí a připomínáme si cestu, kterou jsme v průběhu let urazili,“ vysvětluje důvody vzniku retro kampaně Jana Voštinárová, Head of Corporate Relations ve společnosti Czech Republic & Slovakia.    

Na designu hrnků spolupracoval český ilustrátor Jan Henke. Kampaň obsahuje také vizuály zasazené do dobových kulis, které zobrazují motoristickou módu a životní styl minulého století a nesou prvky Shell Heritage. 

„Je pro nás důležité, aby naše spotřebitelské kampaně vždy nabízely našim zákazníkům hodnotu. Jsme rádi, že si v nové kampani můžeme zavzpomínat s našimi zákazníky a že si ze stanic odnesou designový kousek do svých domovů nebo do práce,“ komentuje kampaň Klára Suchá, která je ve společnosti Shell Czech Republic marketingovou manažerkou pro oblast paliv.

Zákazníci mohou získat hrnek za natankování nejméně 30 litrů paliva Shell V-Power s doplatkem 59 Kč, za natankování nejméně 30 litrů paliva Shell FuelSave s doplatkem 119 Kč nebo za nákup dvou čtyřlitrových vod do ostřikovačů Smart s doplatkem 119 Kč. Bílé a červené hrnky jsou k dispozici všem zákazníkům a členové věrnostního programu Shell ClubSmart si mohou vybrat také speciální žluté hrnky. Kampaň potrvá do 29. ledna 2023 nebo do vyprodání zásob. 

Kampaň připravila česká reklamní agentura VCCP.

-stk-