Tipsport uvedl kampaň k fotbalovému MS v Kataru

středa, 23. listopadu 2022, 11:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pro světový fotbalový šampionát aktualizoval Tipsport už existující spoty.

Klíčový vizuál ke kampani Tipsportu, zdroj: Tipsport

Klíčový vizuál ke kampani Tipsportu, zdroj: Tipsport

Tipsport spouští integrovanou reklamní kampaň k fotbalovému MS v Kataru. Zahrnuje dosud nejvíce mediatypů v historii společnost – kromě tradičně využívané televize a internetu využívá i print a outdoor

Ke kampani aktualizoval již existující spoty o in-house vyrobené tag-ony. „Držíme se dlouhodobé kampaně, ve které rozvíjíme téma komunitních prvků našich produktů. Ve spotech se zobrazují interaktivní a sociální prvky, které Tipsport klientům nabízí: analýzy, sdílení tiketu a vzájemné inspirace, statistiky k zápasu, výše náběrů vsazených částek, chat a další. Znovu k tomu využíváme tváře Tipsportu, špičkové české a slovenské sportovce. Tentokrát hraje hlavní roli slovenský fotbalista Martin Škrtel, ve spotech vidíte i Ester Ledeckou a slovenského zápasníka Ronyho Paradeisera,“ vysvětluje vedoucí marketingové komunikace Tipsportu Michal Kramer. Kampaň běží i na Slovensku.

Reklamní půlminutové spoty a 10s sponzorské vzkazy jsou nasazeny na  stanicích skupin Česká televize, Nova, Prima, Óčko, Atmedia, Canal+, Premier Sport 1 a na TV Seznam. Na Slovensku poběží na kanálech RTVS, Joj i Markízy.

V digitálním prostoru bude k vidění na YouTube, na webu sport.cz a na online platformách Tipsportu, kde probíhá i „Tipovačka o 5,5 mega“. Novým hráčům je navíc nabízen bonus 500 korun, na Slovensku 50 eur, a to jen za registraci. „Až 50 tisíc našich sázkařů dosáhne na nějakou výhru z celého balíku. Ten nejlepší si odnese půl milionu. Plus na 100 nejlepších čeká další atraktivní výhra – oficiální hrací míč šampionátu Adidas Al Rihla Pro. Spolupráce s firmou Adidas nám navíc umožňuje využívat oficiální míč MS v celé kampani,“ doplňuje Michal Kramer.

Tentokrát Tipsport rozšířil formát OOH, konkrétně využívá CLV v metru, bigboardy, smartboardy a double bigboardy. V tisku spolupracuje s deníkem Sport, kde těsně před mistrovstvím otiskl celostranou a kurzové boxy v tištěném speciálu k šampionátu. V jednotlivých vydáních deníku během MS bude mít inzertní půlstrany, „ucho“ na titulce a především kurzové boxy u redakčních článků. S vydavatelstvím CNC je domluvena i obsahová spolupráce ve formě rozhovorů s bookmakerem a s ligovými trenéry, kteří hodnotí šance zúčastněných týmů.

-stk-