Vánoční kampaň Pomožky pomáhá samoživitelům

sobota, 26. listopadu 2022, 07:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Dárcovská platforma Znesnáze21 chce prostřednictvím charitativního projektu Pomožky pomoci samoživitelům.

Zdroj: Znesnáze21

Zdroj: Znesnáze21

Charitativní projekt Pomožky dárcovské platformy Znesnáze21 chce pomoci prostřednictvím předvánočního prodeje speciálních ponožek samoživitelům. Podporuje ho kampaň se spotem se dvěma Pomožkáři jako maňásky, kterým svůj hlas propůjčil Jiří Lábus, a to bez nároku na honorář. 

Kampaň s názvem „Pomožky: Ponožky, které pomáhají“ běží od 1. listopadu do 24. prosince. Hlavní myšlenkou charitativního projektu je podpora samoživitelů a samoživitelek v nouzi, a to prostřednictvím koupí Pomožek, se speciálně vytvořeným designem a sloganem. Výtěžek z nákupu bude věnován na naplnění ledničky samoživitelům formou nákupů a zahřátí jejich domovů zaplacením účtů za energie. Těch je v současnosti v České republice dle odhadů přes 200 tisíc. 

„Cílem bylo vytvořit takový vánoční produkt, který nejen že bude souznít s dárcovskou platformou Znesnáze21, ale bude mít v současné době plné krizí smysluplný přesah. Vytvořili jsme tak limitovanou edici ponožek, které mají dva designové návrhy s hravými a chytlavými slogany ‚Dobro se mi lepí na paty’ či ‚Šlápl jsem do dobra’,” popisuje projekt Lukáš Bašta, kreativní ředitel ze skupiny Konektor, jež je pod kampaní podepsána. 

Pro tvorbu ponožek byla oslovena česká firma Sockshire, na jejímž e-shopu Ponožkátor.cz mohou lidé koupit Pomožky a vybrat ze dvou velikostí. Kromě širší veřejnosti míří kampaň také na firmy, které každoročně hledají vhodný způsob obdarování svých zaměstnanců či partnerů.

-stk-