Celio v kampani nabízí vánoční dárky „pro každého chlapa"

neděle, 11. prosince 2022, 08:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Módní značka Celio představuje ve spolupráci s ambasadory vánoční dárky pro každého chlapa.

Vánoční kampaň, zdroj: Celio

Vánoční kampaň, zdroj: Celio

Původem francouzská značka pánské módy Celio spustila na českém trhu vánoční kampaň, v níž v duchu svého dlouhodobého komunikačního konceptu „Be Normal“ („Normální oblečení pro normální chlapy“) nabízí „vánoční dárky pro každého chlapa“. Představuje tak svou nabídku vánočních dárků v dárkovém balení, dárkové poukazy a v neposlední řadě i limitovanou edici food. 

V kampani, která odráží myšlenku značky nabízet za dostupné ceny „normální módu“ pro „normální muže“, se Celio spojuje s celou řadou influencerů, mezi něž se řadí fotbalista Tomáš Ujfaluši, FMX rider Petr Pilát, herci Leoš Noha a Ladislav Hampl či kuchař Roman Vaněk. „Každá z osobností oslovuje trochu jiné spektrum našich zákazníků, zároveň všichni skvěle pasují do našeho dlouhodobého konceptu ‚Be Normal’,“ popisuje Josef Hanus, brand manažer značky Celio. 

Každý ze zmíněných influencerů je tváří jedné kategorie vánočních dárků. „V naší soutěži na Instagramu jsme pak různé vánoční dárky Celio kreativně zabalili do balíčků podle “povolání” našich ambasadorů a fanoušci mohou hádat, jaký produkt se v balíčcích skrývá a následně ho i vyhrát,“ dodává Hanus.

Kromě vánočních balíčků podporuje kampaň také limitovanou edici food, obsahující boxerky, ponožky či pyžama s motivy popcornu, kebabu, tacos, burgeru, sushi aj., které jsou navíc zabaleny do obalů od pokrmů. Její tváří se stal šéfkuchař Roman Vaněk, na sociálních sítích ji podpoří také kuchaři a foodblogeři Těhotnej kuchař, Pepa Nemrava nebo Neplecha na plechu. 

Tváří limitované edice food se stal šéfkuchař Roman Vaněk, zdroj: Celio.

Tváří limitované edice food se stal šéfkuchař Roman Vaněk, zdroj: Celio.

Kampaň, jež běží od 28. listopadu do 23. prosince, je k vidění na internetu a v místě prodeje. V online prostoru využívá display formáty, newsletter, webové stránky a také sociální sítě, jako je Facebook, Instagram a YouTube. Její součástí je také dárkový průvodce na stránkách značky.

Kreativa kampaně vychází z konceptu „Celio splní vaše sny“, který vytvořila francouzská centrála značky. Na přípravě se podílela produkční společnost Videomakers, fotografie jsou dílem This Studio. Grafika vznikla in-house.

-stk-