Do skupiny Publicis se vrátili Lebeda, Justián a Jarolím

středa, 14. prosince 2022, 11:00 Aktuality, Lidé, Reklama MediaGuru

Josef Justián, Jiří Lebeda a Tomáš Jarolím nastoupili do mediální divize Publicis Groupe.

Tomáš Jarolím, Jiří Lebeda a Josef Justián, zdroj: Publicis

Tomáš Jarolím, Jiří Lebeda a Josef Justián, zdroj: Publicis

Do mediální divize Publicis Groupe přišli Josef Justián, Jiří Lebeda a Tomáš Jarolím. Přicházejí z agentur OMD, Dentsu a švédské Precis Digital. Trojice se vrací do svého staronového působiště, všichni už totiž v Publicis Groupe v minulosti pracovali.

Josef Justián se do komunikační skupiny vrátil po třech a půl letech, během kterých působil jako Client Service Director v mediální agentuře OMD. V mediální divizi Publicis Groupe nastoupil na pozici Business Director a na starost zde má vedení jednoho z klientských konzultantských týmů. Během svého předchozího působení v Publicis Groupe pracoval 7 let v její mediální agentuře Zenith.

Jiří Lebeda do Publicis Groupe přišel ze skupiny Dentsu, ve které působil jako Digital Team Leader agentury Carat. Do staronového působiště, kde v minulosti pracoval jako seniorní specialista na programatickou reklamu a později mediální plánovač, se vrací po roce. Nově bude v Publicisu zastávat pozici Senior Media Consultant.

Tomáš Jarolím se do Publicis Groupe vrátil na pozici webového analytika, kterou zde zastával i před svým odchodem do přední švédské digitální agentury Precis Digital. V ní působil od loňského července jako specialista na sociální média a webovou analytiku. V Publicis Groupe se bude po návratu věnovat reportingu kampaní, měření webů a analytice e-commerce klientů.

-mav-