Kofola má nový PR tým, přišla Tereza Kynčlová

pondělí, 12. prosince 2022, 07:40 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Do čela komunikačního týmu se vrátila Jana Ptačinská Jirátová. Spolu s ní se na PR podílí Tereza Kynčlová a Adéla Máchová.

PR tým společnosti Kofola ČeskoSlovensko v novém složení (zleva): Tereza Kynčlová, Jana Ptačinská Jirátová a Adéla Máchová, zdroj: Kofola ČS

PR tým společnosti Kofola ČeskoSlovensko v novém složení (zleva): Tereza Kynčlová, Jana Ptačinská Jirátová a Adéla Máchová, zdroj: Kofola ČS

Kofola ČeskoSlovenskoPR tým v novém složení. Vede ho opět Jana Ptačinská Jirátová, která je ve firmě osm let a v posledním roce a půl řešila z rodičovské dovolené jen dílčí projekty. V pozici komunikačního manažera nahrazuje Pavla Barvíka, jenž ze společnosti odchází.

Do PR týmu Kofoly nově nastoupila Tereza Kynčlová, která do firmy přišla po čtyřech letech strávených v agentuře Bison & Rose. Předtím působila jako PR a marketingová manažerka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, kde začínala jako redaktorka. Zkušenosti má také ze stáže v Ogilvy PR. V Kofole má na starosti B2B komunikaci a také PR jednotlivých značek.

 Další členkou týmu je Adéla Máchová, jež má na starosti rozvoj interní komunikace a správu firemních kanálů. V Kofole začínala jako Trainee, zkušenosti má také z ostravské agentury Fistro či marketingu společnosti Vitar.

Tým doplňuje ještě Nikola Heinzová, jež se z pozice PR Specialist stará o sponzoring a správu e-mailu podporujeme@kofola.cz. 

„Velmi mě těší, že jsme úspěšně dokončili obměnu komunikačního týmu. Adéla i Tereza jsou výraznými posilami,“ říká odcházející Pavel Barvík a dodává: „Být u rozhodování managementu takto úspěšné firmy byla velká zkušenost, za kterou jsem velmi rád. S návratem mé kolegyně Jany Ptačinské z rodičovské dovolené má role končí. Teď mám v plánu krátkou pracovní pauzu a po ní se chystám pustit do nové práce.

-stk-