OMD Creative Challenge vyhrává tým Kreativní krávy

čtvrtek, 22. prosince 2022, 15:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Tým Michaely Ondrákové, Dany Linh Nguyen a Barbory Pavlů vyhrál podzimní běh soutěže OMD Creative Challenge, jenž se spojil se ZOOTem.

Podzimní běh soutěže OMD Creative Challenge vyhrál tým Kreativní krávy Michaely Ondrákové, Dany Linh Nguyen a Barbory Pavlů (není na fotografii), zdroj: OMD.

Podzimní běh soutěže OMD Creative Challenge vyhrál tým Kreativní krávy Michaely Ondrákové, Dany Linh Nguyen a Barbory Pavlů (není na fotografii), zdroj: OMD.

Ve finále podzimního běhu soutěže OMD Creative Challenge, které proběhlo 7. prosince, zvítězil tým Kreativní krávy, který tvořily studentky Michaela Ondráková, Dana Lina Nguyen a Barbora Pavlů. Na základě zadání módního e-shopu ZOOT vymyslely kampaň pro představení aplikace ZOOT, a to jak v online, tak offline prostředí. 

Vítězný návrh s názvem „České značky v české apce“ pracoval s tím, že český e-shop bude pomáhat českým značkám v jejich prezentaci i prodejích. „V našem návrhu jsme se snažili jít za hranice vnímání státní hrdosti,“ říká ke svému vítěznému návrhu Dana Lina Nguyen. „A chtěli jsem Čechům ukázat i ty malé věci, na které můžou být hrdí,“ dodává Michaela Ondráková. 

„Jako ZOOT chceme podporovat české značky, protože jsme česká firma a uděláme všechno proto, abychom jim v naší aplikaci připravili půdu k pěkné prezentaci. Těším se na to, že kampaň opravdu zrealizujeme a že to bude všem díky ní opravdu slušet,“ popisuje Milan Polák, CEO ZOOTu, jenž zasedal v porotě spolu s Markem Miláčkem z OMD a Václavem Beranem z Fuse. 

Vítězný tým získal od ZOOTu poukázky v hodnotě pět tisíc korun a možnost placené pracovní stáže v OMD.

-stk-