Penny pořádá u vybraných prodejen koncert Michala Davida

pondělí, 19. prosince 2022, 14:30 Aktuality, Retail, Reklama MediaGuru

Michal David vystoupí v předvánočním týdnu na pěti koncertech v malých českých a moravských městech v blízkosti prodejen Penny.

Zdroj: Penny

Zdroj: Penny

Penny u svých vybraných prodejnách pořádá sérii koncertů Michala Davida. Koncerty se uskuteční v blízkosti prodejen Penny v Lipníku nad Bečvou, Bzenci, Skutči, Štětí a Mukařově. Jsou určeny zejména pro místní obyvatele a jejich kapacita je omezená. Začátky koncertů budou vždy v 18 hodin a jako vstup bude sloužit Penny karta.

Michal David byl v letošním roce tváří oslav 25 let Penny. Na jaře letošního roku si zahrál v reklamním spotu „Kompot“. Na podzim se pak představil se svým přetextovaným hitem Decibely lásky ve spotu Diskont. „První spot s Michalem Davidem se zařadil mezi nejúspěšnější české reklamy posledních let. Jen na YouTube jej vidělo více než 1,5 milionu uživatelů, proto jsme se i v dalším průběhu roku rozhodli využít spojení se známým českým hitmakerem,“ říká Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu Penny. Dodal, že koncerty v předvánočním týdnu jsou vyvrcholením oslav 25. výročí.

-mav-