Air Bank podpoří kampaní službu Rozložení platby

úterý, 10. ledna 2023, 17:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Air Bank spouští 11. ledna novou službu Rozložení platby. Komunikovat ji bude novou kampaní se známými bankéři.

Zdroj: Air Bank

Zdroj: Air Bank

Air Bank představí 11. ledna novou službu Rozložení platby, která umožní klientům banky možnost rozložit si vybranou platbu, až dva měsíce zpětně, na tři splátky. Novinku podpoří kampaň v televizi a na internetu se známou dvojicí bankéřů. 

„Dopady současné ekonomické situace a obecně rostoucí výdaje pociťují i ti, kteří si dosud zvládali vytvářet dostatečnou finanční rezervu pro všechny případy. Nečekaný výdaj typu opravy auta nebo výměny nefunkčního spotřebiče v současné době domácnosti zatíží výrazně více, než tomu bylo v minulosti. Pro naše klienty jsme proto připravili nové řešení v podobě rozložení platby, díky kterému si mohou větší výdaj, se kterým nepočítali, jednoduše rozložit na tři části. Mohou tak ulevit svému měsíčnímu rozpočtu a s nečekanými situacemi si finančně poradit mnohem lépe,“ říká Veronika Benešová, vedoucí oddělení Doplňkové finanční služby Air Bank. 

V rámci služby Rozložení platby vrátí Air Bank plnou částku u vybrané platby na účet. Peníze pak budou klienti ve třech splátkách po sobě jdoucích měsících splácet. Využít ji lze na platby provedené platební kartou i uhrazené bankovním převodem, a to ve výši od 3 do 30 tisíc korun. Rozložit si mohou platbu i dva měsíce zpětně. K rozložení platby není třeba nic dokládat. Za službu se platí jednorázový poplatek ve výši 50 korun, jinak je bez úroku. 

Novinku představí kampaň v již zavedeném komunikačním konceptu se známou dvojicí bankéřů. Pod kreativou je tradičně podepsána agentura McCann Prague. 

Kromě služby Rozložení platby přinese Air Bank v horizontu týdnů také možnost plateb na kontakty, v horizontu měsíců pak novinku v oblasti hotovostních plateb. 

-stk-