Coca-Cola obsazuje do kampaně superhrdiny Marvelu

úterý, 31. ledna 2023, 12:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Coca-Cola se ve své nové kampani „Multivesmír na tebe čeká“ spojuje s Disney.

Klíčový vizuál ke kampani „Multivesmír na tebe čeká“, zdroj: Coca-Cola

Klíčový vizuál ke kampani „Multivesmír na tebe čeká“, zdroj: Coca-Cola

Společnost Coca-Cola se ve své nové kampani s názvem „Multivesmír na tebe čeká“ spojuje s Disney. Hlavní roli v ní hrají superhrdinové Marvelu, jako je Iron Man, Kapitán Amerika, Černá vdova a další ikonické postavy s nadpřirozenými schopnostmi. Součástí je i soutěž o výlet do Marvel Avengers Campus v pařížském Disneylandu. 

„Novou kampaň jsme připravili spolu s naším dlouhodobým partnerem. Za více než tři dekády partnerství obou značek jde o naši dosud největší spolupráci. Kampaň spouštíme na celkem 29 trzích po celém světě. Tímto spojením chceme vyzdvihnout fakt, že nápoje Coca-Cola a filmy Marvel vytvářejí perfektní spojení,“ říká Mária Drotárová, brand manažerka společnosti Coca-Cola pro Českou republiku a Slovensko. 

V rámci 360stupňové kampani bude vydána limitovaná edice lahví a plechovek v šesti variantách speciálního designu. K vidění bude v televizi, outdooru, kině, na internetu či na českém festivalu Comic-Con. Do komunikace se zapojí také influenceři – v Česku například Luboš Kulíšek, Lukáš Zachara, Jan Hrdlička či Andrea Havelková, na Slovensku Miroslav Bača nebo Peter Altof alias @Expl0ited.

Po celou dobu více než dvouměsíční kampaně bude možné se zapojit rovněž do soutěže o ceny. Stačí jen naskenovat QR kód z obalu nápojů ze speciální edice Coca-Cola a Coca-Cola Zero, ale i Fanta, Sprite nebo Fuze Tea, a do aplikace Coca-Cola zadat PIN zpod víčka. Kromě již zmíněného výletu do Disneylandu v Paříži pro čtyři rodiny se hraje o sedací pytle či popkornovače v designu Coca-Coly, televize, domácí kina či projektory Samsung. 

-stk-