Dan Tržil vydal knižně vybrané rozhovory z podcastu

neděle, 15. ledna 2023, 08:15 Aktuality, Marketing MediaGuru

Autor podcastu Proti Proudu vydal knižně některé ze svých rozhovorů, například s moderátorem Veselovským či marketérem Formánkem.

Foto: Irena Stromská

Foto: Irena Stromská

Podcaster Dan Tržil vydal knižně vybrané rozhovory, které nahrál pro svůj podcast Proti Proudu. Mezi zpovídanými je například moderátor Martin Veselovský, textař a podnikatel Michal Horáček, technology evangelist Petr Mára, zakladatel nadace Dobrý anděl Petr Sýkora, tanečník Yemi A.D., psycholožka Laura Janáčková, chirurg Tomáš Šebek nebo marketér Milan Formánek. 

Během už téměř sedmi let vedl Dan Tržil ve svém podcastu Proti Proudu rozhovory s více než 160 osobnostmi, s nimiž hledal odpověď na otázku „Co je to dobrý život a jak si ho pro sebe vytvořit?“. Třicet dva z nich se dostalo i do knižní podoby. Zeditované, původně podcastové rozhovory rozšiřují v knize nadčasové úvahy ze sféry seberozvoje, financí, vzdělávání nebo vztahů. K celkem 11 tématům poté Dan Tržil připsal, co se on sám naučil od svých hostů a jak se mu tato poznání podařilo implementovat do vlastního života. 

„Držíte v ruce souhrn rad, lekcí a střípků moudrosti z různých oblastí. Můj životní příběh a hledání dobrého života se prolíná s destilovanou moudrostí výrazných českých osobností. Doufám, že to pro vás bude příjemné čtení a ke knize se budete vracet pro další dávky inspirace a motivace,“ přeje si Dan Tržil.

Podcast Proti Proudu patří k nejposlouchanějším českým podcastům. „Proti Proudu má docela silnou reputaci. Myslím, že je to důrazem na kvalitu osobností a tím, že lidem otevírá obzory. Ukazuje jim nové oblasti, nové způsoby myšlení a pomáhá pochopit, jak svět funguje. Je to moje srdcovka a můj způsob, jak dělat svět kolem sebe lepší,“ říká Dan Tržil, který se podcastům věnuje i jako konzultant a expert. Pomáhá s jejich tvorbou firmám i jednotlivcům a vytvořil online katalog ceskepodcasty.cz. Letos byl za tvorbu podcastů oceněn v soutěži Živnostník roku Středočeského kraje. 

-stk-