Festival Golden Drum se letos vrátí do Portorože

pátek, 13. ledna 2023, 12:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Kreativní festival Golden Drum se tento rok bude konat 9. a 10. října, opět v Portoroži.

Zdroj: Golden Drum

Zdroj: Golden Drum

Kreativní festival se soutěží Golden Drum, jenž se v loňském roce konal v chorvatské Rovinj, se vrací do slovinské Portorože. Konat se bude ve dnech 9. a 10. října. 

Kromě staronového místa konání představí festival i další novinky. Mezi nimi je například nová soutěžní sekce věnovaná médiím, mediálním strategiím, cílení i mediální exekuci s názvem Creative Media Excellence a nové ocenění Media Agency of the Year, pro nejlepší mediální agenturu. „Golden Drum otevírá novou soutěžní sekci – Creative Media Excellence –, protože je to festival synergií skvělých nápadů, promyšlených strategií a úžasných exekucí. Bez vynikajících mediálních řešeních by velké nápady nikdy nespatřily světlo světa,“ vysvětluje ředitel soutěž Špela Levičnik Oblak. 

Další novinkou je nový blok The Game Changer, který bude otevřen pro přihlášky kampaní, jež se snaží měnit tradiční způsoby reklamy, ať už svým nápadem, konceptem, nebo exekucí. Oceněny budou především inovativní řešení, které dokážou změnit chování či postoje cílové skupiny. 

Více informací o soutěži Golden Drum naleznete zde. 

-stk-