Hudební televize Deluxe Music končí v nabídkách operátorů

úterý, 10. ledna 2023, 12:30 TV, Aktuality MediaGuru

Provozovatel internetové služby SledováníTV vyřadil v uplynulých dnech ze své nabídky německou hudební stanici Deluxe Music.

Hudební televize Deluxe Music zůstává vysílat volně na satelitu. Repro: Deluxe Music

Hudební televize Deluxe Music zůstává vysílat bezplatně na satelitu Astra. Repro: Deluxe Music

Provozovatel internetové služby SledováníTV vyřadil v uplynulých dnech ze své nabídky německou hudební stanici Deluxe Music. Tímto krokem de facto stanice opustila nabídky českých operátorů. Nadále je k dispozici nekódovaně na satelitu Astra.

Vyřazení stanice Deluxe Music z nabídky SledováníTV není příliš velkou ztrátou pro zákazníky operátora. Program byl k dispozici pouze ve standardním rozlišení obrazu a zaměřoval se zejména na mainstreamovou hudbu včetně aktuálních žebříčků. Operátor poskytuje jako náhradu celou řadu dalších, stejně orientovaných tematických kanálů.

Zajímavostí je, že Deluxe Music nebyla v nabídkách českých operátorů k dispozici ve vysokém rozlišení obrazu, přestože její verze ve formátu Full HD vysílá například na satelitu Astra nebo v nabídkách německých operátorů. Tato skutečnost tak program degradovala oproti ostatním stanicím jako například Óčko, 360TuneBox nebo iConcerts.

-lukpol-