Komerční banka si na komunikaci vybrala VCCP

čtvrtek, 19. ledna 2023, 18:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pro nadcházející tři roky se stala komunikační agenturou Komerční banky VCCP.

Zdroj: VCCP

Zdroj: VCCP

Ve dvoukolovém výběrovém řízení na strategickou a kreativní agenturu na příští tři roky si Komerční banka vybrala VCCP. V pozici nahrazuje dosavadní Momentum. Nový komunikační koncept, který má za cíl představit novou éru banky, se bude opírat o udržitelnost, kterou banka promítne do všech svých aktivit.

Komerční banka intenzivně pokračuje ve vlastní transformaci s ambicí být lídrem v nové éře bankovnictví, která bude inovativnější, digitálnější a zároveň posune Česko k udržitelnější budoucnosti. Právě to bylo i hlavním předmětem výběrového řízení. „Agentura VCCP naprosto porozuměla tomu, jakým směrem se naše společnost i značka má do budoucna vyvíjet a skvěle to vystihla v navrženém strategickém i kreativním řešení. Rok 2023 je pro nás v Komerční bance klíčový a chceme zúročit několikaleté investice do technologií i značky. Měníme technologickou platformu a bankovní systém, který bude modernější a výrazně uživatelsky přívětivější a zcela naplní potřeby klientů. Věřím, že pro nás bude VCCP silným partnerem na této naší nové cestě,“ komentuje volbu Hana Kovářová, výkonná ředitelka pro Brand strategii a komunikaci Komerční banky.  

VCCP ve finančním sektoru navazuje na šestiletou spolupráci s UniCredit Bank, která skončila v loňském roce. „Dlouhodobé budování značek a jejich transformace jsou naší nejsilnější devizou. Těší nás, že tým Komerční banky v naší práci viděl nadšení pro komunikaci, která má potenciál celý trh posouvat dál,“ říká k novému partnerství Helena de la Barre, Managing Director VCCP. V současné době agentura připravuje integrovanou image kampaň, která představí novou tvář Komerční banky v první polovině letošního roku.

-stk-