Obchodním ředitelem A11 pro regiony je Richard Fajtl

středa, 25. ledna 2023, 16:15 Aktuality, Tisk, Lidé MediaGuru

Mediální skupina A11 jmenovala na pozici obchodního ředitele pro regiony Richarda Fajtla. Přišla také Kateřina Bejčková z Médey. Ředitelkou redakcí je pak Bára Štanglová.

Richard Fajtl, zdroj: A11

Richard Fajtl, zdroj: A11

Mediální skupina A11 rozšiřuje obchodní tým a mění vedení redakcí. Na nově vytvořenou pozici obchodního ředitele pro regiony nastupuje Richard Fajtl, který od roku 1998 působil v obchodním oddělení Czech News Center (CNC), posledních devět let jako zástupce obchodního ředitele. Fajtl bude zodpovědný za řízení týmu regionálních obchodníků novin Náš Region a rozvoj celého segmentu lokálních médií skupiny A11. Tým regionální inzerce, televizní reklamy, lifestylových, prémiových a odborných titulů, eventů a online aktivit i nadále zastřešuje obchodní ředitel mediální skupiny David Korn. Fajtl se bude ve své práci opírat o tým lokálních obchodníků, který plánuje rozšířit. 

Kateřina Bejčková, zdroj: A11

Kateřina Bejčková, zdroj: A11

Bára Štanglová, zdroj: A11

Bára Štanglová, zdroj: A11

Kateřina Bejčková přichází z mediální agentury Médea, kde vedla obchodní oddělení Media Master a podílela se na vedení vybraných account manažerů agentury. Odpovědnost měla za veškeré obchodní aktivity tištěných titulů Empresa Media, TV Barrandov Group nebo Dabing TV Barrandov. V A11 bude z pozice Business Projekt Manager zodpovědná za rozvoj a vyhledávání nových obchodních příležitostí pro televizi Náš Region TV i tištěné tituly. Do A11 nastupuje od února 2023. „Šíře portfolia A 11 mi umožní prodávat inzerci a vytvářet nové obchodní modely napříč segmenty, od printu po televizi. Navíc ve společnosti, která je dynamická a za poslední tři roky prošla tak výrazným rozvojem,“ dodala Kateřina Bejčková.

Na pozici ředitelky redakcí a obsahu nastupuje Bára Štanglová, která v A11 vede i oborový magazín Profi HR. Bára v minulosti zastávala pozici šéfredaktorky České informační agentury a projektově se podílela na PR aktivitách organizace Business & Professional Woman ČR. Ve své nové roli bude koordinovat redakční spolupráci tištěných a online titulů a nově vznikající redakce Náš Region TV, zodpovědná bude i za sdílený obsah a personální politiku redakcí. 

-mav-