Olšavská je v NextPage Media, přišly i Sedláková a Petáková

středa, 18. ledna 2023, 15:55 Aktuality, Lidé, Tisk MediaGuru

Denisa Olšavská je nově v obchodním týmu NextPage Media. Spolu s ní přišly i Silvie Sedláková a Tereza Petáková.

Denisa Olšavská, zdroj: NextPage Media

Denisa Olšavská, zdroj: NextPage Media

Na pozici team leadera obchodního oddělení vydavatelství NextPage Media nastupuje Denisa Olšavská, která předchozích osm let vedla obchodní tým hobby titulů vydavatelství Burda International CZ. V minulosti pracovala pro iDnes.cz a Atlas.cz. V týmu bude mít nově Silvii Sedlákovou se zkušenostmi z časopisů Forbes, Elle Decoration či Marianne Bydlení a Terezu Petákovou, která prošla Burdou a Mladou frontou.

„Silvie Sedláková bude mít spolu s kolegy na starosti web Peníze.cz a magazín Finmag, Tereza Petá-ková posílí obchodní tým magazínů Heroine a Football Club. Obě budou prodávat print i digitál,“ uvedla Olšavská.

Změny v obchodním týmu souvisejí s reorganizací obchodního oddělení, která proběhla během druhé poloviny loňského roku. Z vydavatelství v jejím důsledku odešli Martina Řeháčková a externí obchodníci Jakub a Michaela Novotní.

„Vytvořením pozice team leadera a příchodem seniorních obchodníků reagujeme na zvyšující se zájem klientů o naše tituly,“ vysvětluje změny obchodní ředitel NextPage Media Michal Koubek. „Denisa, Tereza a Silvie nám pomůžou dál růst a plnit ambiciózní obchodní plán a mně umožní plně se věnovat rozvoji programatického obchodování a řízení plánovaných projektů v zahraničí.“

Vydavatelství NextPage Media dosahuje ročního obratu kolem 50 milionů korun. Do jeho portfolia patří tištěné i internetové magazíny Finmag, Heroine a Football Club a servisní finanční portály Peníze.cz a Peniaze.sk. Společnost je součástí Finanční skupiny Partners.

-mav-