Operátor Telly nabízí nově dva druhy předplacených karet

čtvrtek, 19. ledna 2023, 11:00 TV, Aktuality MediaGuru

Operátor Telly začal nabízet přeplacené karty Sport online se sportovními kanály a Střední online, který obsahuje více než sto televizních stanic.

Zdroj: Telly

Zdroj: Telly

Provozovatel satelitní a internetové televize Telly začal nabízet přeplacené karty - Sport online se sportovními kanály a Střední online, který obsahuje více než sto televizních stanic. Oba produkty lze zakoupit na období 90, 180 nebo 365 dnů.

Karta Sport online zahrnuje výhradně sportovní televizní stanice, kterých je 16 a obsahují sportovní události, od tenisového Wimbledonu, fotbalové Ligy mistrů, bojových zápasů UFC až po vybrané evropské fotbalové ligy nebo hokejové zápasy NHL. Důvodem k tomuto kroku je podle operátora skutečnost, že Balíček Střední je mezi zákazníky Telly dlouhodobě nejoblíbenější.

Předplacená karta Střední online nabízí 101 televizních kanálů, z toho 64 v HD kvalitě. Oba předplacené balíčky lze sledovat až na dvou různých zařízeních. Jejich součástí je i standardní funkce internetových platforem – týdenní archiv pořadů, možnost ukládat si vybrané pořady na čtyři týdny nebo výběr pořadů podle hodnocení a žánrů. Předplacenou kartu Střední online i Sport online lze zakoupit na 90, 180 nebo 365 dní.

Cena předplatného u balíčku Střední online na 90 dní činí 1300 korun, předplatné na 180 dní přijde na 2500 korun a celoroční stojí 4900 korun. Kartu je možné zakoupit na stránkách shop.telly.cz. Sportovní předplacené karty Telly pořídí zákazníci i ve vybraných prodejnách Žabka a na čerpacích stanicích Shell. Počet prodejních míst se má v dohledné době rozšiřovat, podrobnosti však operátor zatím neprozradil.

-lukpol-