Penny se ve věrnostní kampani spojuje s Berlinger Haus

pátek, 20. ledna 2023, 07:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Ve své první letošní věrnostní kampani nabízí Penny nádobí a spotřebiče do kuchyně značky Berlinger Haus se slevou až 66 %.

V nové věrnostní kampani nabízí Penny se slevou nádobí a kuchyňské spotřebiče Berlinger Haus, zdroj: Penny.

V nové věrnostní kampani nabízí Penny se slevou nádobí a kuchyňské spotřebiče Berlinger Haus, zdroj: Penny.

Penny spouští svou první letošní věrnostní kampaň, v níž za věrnost nabízí zákazníkům nádobí a spotřebiče do kuchyně značky Berlinger Haus se slevou až 66 %. 

Od 19. ledna až do dubna si mohou zákazníci za nasbírané body vybrat ze šesti typů nádobí, a to od pánví až po tlakový hrnec, a pět kuchyňských spotřebičů, mezi nimiž figuruje například kuchyňský robot, tyčový mixér nebo gril a sendvičovač. „Pro letošní rok jsme se rozhodli obohatit naši nabídku Berlinger Haus kromě nádobí i o praktické kuchyňské spotřebiče se silným výkonem. Chceme, aby vaření dělalo našim zákazníkům radost, a víme, že kromě kvalitních surovin potřebují i spolehlivé pomocníky. Kolekce se vyznačuje spoustou užitečných funkcí a variabilitou, které potěší i náročnější kuchařky a kuchaře,“ říká Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu Penny.

Celkem 11 produktů Berlinger Haus si budou moci zákazníci koupit za výhodné ceny ve všech prodejnách Penny se slevou až 66 % až do dubna letošního roku. Za každých 200 korun nákupu získají jeden bod, za 10 bodů mohou uplatnit slevu na některý z produktů v kolekci. Body lze získat až od 5. dubna a uplatnit je o týden déle nebo do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách.

Věrnostní kampaň podpoří komunikace v aktuálním čísel S Penny u stolu, na sociálních sítích Facebook, Instagram a YouTube. 

-stk-