Placená televize Kuki nemá v nabídce ruské programy

pátek, 20. ledna 2023, 10:15 TV, Aktuality MediaGuru

Provozovatel placené online platformy Kuki přestal nabízet svým zákazníkům ruské kanály. Programové pozice po stanicích TNT a Friday International byly v uplynulých dnech odpojeny.

Zdroj: Kuki

Zdroj: Kuki

Operátor Kuki nemá aktuálně v nabídce žádnou z ruských televizí. Před odpojením programových pozic kanálů TNT a Friday International se na místě těchto stanic vysílala pouze černá obrazovka. Operátor nemá v nabídce například ani filmový kanál TV1000 Russian Kino, který svým klientům poskytují například O2 Czech Republic nebo Vodafone. Všechny tři změněné stanice byly k dispozici pouze ve standardním rozlišení.

Kuki ale zahraniční kanály z nabídky pochopitelně nevyřadila. Dále jsou zákazníkům online služby k dispozici nadále například stanice polské veřejnoprávní televize TVP, konkrétně TVP1, TVP2, TVP Polonia a TVP Historia, všechny pouze ve standardním rozlišení. Operátor má v nabídce například také několik maďarských kanálů (v HD i SD formátu) nebo slovenské televize – křesťanskou Lux TV HD a hudební Senzi TV HD.

-lukpol-