Puma se spojuje s českou běžkyní Moirou Stewartovou

středa, 18. ledna 2023, 07:10 Aktuality, Marketing MediaGuru

Sportovní značka Puma se propojuje s českou běžkyní Moirou Stewartovou.

Moira Stewartová, zdroj: Puma

Moira Stewartová, zdroj: Puma

Globální sportovní značka Puma navazuje spolupráci s českou běžkyní a držitelkou dvou národních rekordů Moirou Stewartovou. V obuvi Puma se pražská rodačka pokusí vylepšit nejen další rekordy, ale také zvládnout kvalifikaci na olympijský maraton.

„Je pro nás velmi důležité podporovat nadané sportovce v jejich jedinečných výkonech a přispívat tak zároveň k růstu celého sportovního odvětví. Proto nás velmi těší, že se běžecká rodina Puma rozrůstá o další talent, jakým je česká běžkyně Moira ,“ říká Katarzyna Weslawowicz, Head of Marketing pro střední Evropu. Stewartová se připojuje k atletickým jménům, jako jsou nejrychlejší žena světa – jamajská běžkyně Elaine Thompson-Herah, kanadský sprinter André de Grasse nebo americká běžkyně Molly Seidell. 

Puma je od roku 2021 také partnerem českých maratonských běžců, jako jsou Marcela Joglová či Vít Pavlišta, ke kterým se nyní Moira připojuje.„Aktuálně testuji odlehčené výkonnostní modely Deviate Nitro Elite či Fast-R, které jsou určeny primárně na závody. Na trénink potom využívám odpružené Magnify Nitro, které jsou speciálně uzpůsobeny ženskému tvaru chodidla, takže mi perfektně sedí a navíc me podporují na delších trasách,“ komentuje Stewartová.

-stk-