Rádio Helax se přejmenovalo na Fajn Helax

pondělí, 16. ledna 2023, 11:10 Aktuality, Rádio MediaGuru

Od poloviny ledna dochází k rebrandingu stanice Helax na rádio Fajn Helax. Více se tak začleňuje do rodiny Fajn rádií.

Zdroj: Media Bohemia

Zdroj: Media Bohemia

Online Rádio Helax, patřící do skupiny Media Bohemia, prochází rebrandingem. Kromě nového názvu Fajn Helax, dostalo rádio také nové logo, claim i zvukový obal. Stanice, která bude pokračovat v streamovém vysílání, se tak více začlení do rodiny Fajn rádií. Profilovat se bude jako „jediné opravdu taneční rádio v ČR”, uvedla rádiová skupina. 

Fajn Helax,s novým claimem Non stop Dance odvysílá každý den 12 hodin taneční show od Martina Garrixe, DJ Tiesta, Don Diabla, Defected, Glitterbox, Spinnin, Purple Disco Machine, atd.

„Kolem nového rádia Fajn Helax bychom rádi do budoucna vytvořili komunitu fanoušků taneční hudby. Obsahově budeme nabízet tu nejlepší světovou taneční muziku, vše zabalíme do nového trendy zvukového obalu ve stylu světových tanečních rádií a fanoušci nepřijdou ani o oblíbené eventy,“ říká Ondřej Cikán, programový ředitel rodiny stanic Fajn rádií a Rock rádia.

„Nový název reflektuje situaci, kdy stávající streamové Rádio Helax, které je velmi populární zejména v Moravskoslezském kraji, ještě více začleníme do rodiny Fajn rádií a budeme jeho brand posilovat i v jiných krajích. Cílem je maximalizovat synergický efekt u všech stanic z rodiny Fajn rádií, která oslovují českou rádiovou populaci ve věku 12–35 let. Stanice bude součástí i obchodní nabídky Radiohouse Total,“ dodal Cikán.

-mav-