Seriál The Last Of Us a další tituly jsou na HBO Max v Ultra HD

úterý, 17. ledna 2023, 14:35 TV, Aktuality MediaGuru

Očekávaný seriál HBO Max The last of Us, který měl premiéru v pondělí 16. ledna, je možné sledovat ve formátu 4K UHD.

Pedro Pascal v seriálu The Last Of Us. Zdroj: WarnerMedia

Pedro Pascal v seriálu The Last Of Us. Zdroj: WarnerMedia

Očekávanou seriálovou postapokalyptickou novinku The Last Of Us uvedla videotéka HBO Max s obrazovým a zvukovým vylepšením včetně formátu 4K UHD. V sekci Kolekce 4K jsou aktuálně umístěné necelé čtyři desítky titulů.

Kromě prozatím vysoce hodnocené seriálové novinky The Last Of Us lze v knihovně HBO Max najít v Ultra HD rozlišení například filmy Black Adam, To nic drahá, Batman (2022), Elvis, Duna (2021) a kvatrologie Matrix nebo seriály Hra o trůny a Rod draka. Pro lepší přehlednost mohou zájemci tyto tituly v Kolekci 4K. Kromě Ultra HD rozlišení jsou většinou tyto tituly opatřené i video formátem Dolby Vision a prostorovým zvukem Dolby Atmos.

První řada devítidílného seriálu HBO Original The Last Of Us měla premiéru v pondělí 16. ledna v lineárním vysílání HBO (zde ve formátu Full HD) i knihovně HBO Max. Děj se odehrává 20 let po zničení moderní civilizace. Joel je v něm najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie z tísnivé karanténní zóny. To, co začíná jako malá zakázka, se brzy změní v brutální cestu, kdy oba musí procestovat USA a jejich přežití závisí jeden na druhém.

-lukpol-