Server EuroZprávy.cz přichází s novým designem

neděle, 15. ledna 2023, 08:25 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

U příležitosti svého 13. výročí od založení upravuje zpravodajský server EuroZprávy.cz svou podobu.

Zdroj: EuroZprávy.cz

Zdroj: EuroZprávy.cz

Zpravodajský server EuroZprávy.cz, jenž patří do portfolia mediální skupiny Incorp, si letos připomíná 13 let od svého založení. Při této příležitosti přichází s novou podobou. 

„Moderní kabát, snadnější orientace a dostupnost toho nejdůležitějšího jsou nejdůležitější změny. Změna je důležitá nejen pro naše čtenáře, ale také pro naše klienty, jejichž komunikace tak bude vizibilnější,“ říká marketingový ředitel Petr Hanisch. 

Nový layout zdůrazňuje vizibilitu nejdůležitějšího obsahu, jednou z viditelných změn je také větší prostor pro komentáře. Spolu s novým vizuálem serveru přichází rozšíření rubrik například o rubriku Market talk, která přináší informace z firem a pro firmy, či CrossCheck, nabízející přehled toho nejaktuálnějšího na téma dezinformací a fake news. Vedle změny struktury byla upravena i podoba článků, dostatek prostoru tak dostávají doplňující informace a kontextový materiál. 

„Při tvorbě nového layoutu jsme se soustředili na několik důležitých prvků, v prvé řadě na zajištění přehlednosti s jasně identifikovatelnou a rozpoznatelnou tváří,“ dodává Petr Hanisch. 

V loňském roce také došlo k personálním změnám v redakci EuroZprávy.cz. Do redakce nastoupil ekonomický redaktor Pavel Daniel, bývalý šéfredaktor Kurzy.cz, odborník na dezinformace Petr Nutil, spoluzakladatel Manipulatori.cz. Dále s redakcí spolupracuje například historik Matěj Bílý, pravidelným přispěvovatelem je také europoslanec Tomáš Zdechovský z KDU- ČSL.

-stk-