Služba Kuki nabízí jako ochutnávku CS History v HD

čtvrtek, 12. ledna 2023, 07:20 TV, Aktuality MediaGuru

Na pozici Promo kanálu v internetové televizi Kuki je v měsíci lednu dostupná stanice CS History v HD kvalitě. Běžně ji operátor nabízí v SD.

Na pozici promo kanálu se objevila stanice CS History. Foto: Pixabay

Na pozici promo kanálu se objevila stanice CS History. Foto: Pixabay

Na pozici Promo kanálu v internetové televizi Kuki je v měsíci lednu dostupná stanice CS History. Operátor ji však svým klientům dočasně zpřístupnil ve vysokém rozlišení (HD). Kanály pod hlavičkou CS jsou v této službě běžně k dispozici pouze ve standardní kvalitě.

„CS History nabízí převážně válečné dokumentární a krátkometrážní pořady z produkce USA, Ruska, Francie, Velké Británie, Kanady nebo Polska. Nechybí ani česká tvorba či například Magazín NATO,“ představuje tematický kanál služba Kuki. CS History figuruje v nabídce online platformy dlouhodobě, program je zde ovšem běžně k dispozici pouze ve standardní kvalitě obrazu, stejně jako další CS kanály.

Portfolio CS rodiny, které provozuje slovenské skupina Joj Media House, tvoří kromě CS History také CS Film, CS Horror a CS Mystery. Jedná se o programy, které v minulosti tvořily portfolio Československé filmové společnosti dlouholetého mediálního manažera Leoše Pohla. Ten stál de facto u zrodu placené televize v České republice. Po prodeji svých kanálů Kinosvět, Horor film a WAR Svět válek odešel do ústraní.

-lukpol-