SPI International připravuje nový kanál FilmBox+ Action

úterý, 17. ledna 2023, 11:15 TV, Aktuality MediaGuru

SPI International/FilmBox testuje ve své streamingové službě tematickou stanici zaměřenou na akční žánr.

Společnost SPI International/FilmBox testuje ve své streamingové službě novou tematickou stanici zaměřenou na akční žánr. Název kanálu FilmBox+ Action napovídá, že tento program bude k dispozici exkluzivně právě v online platformě FilmBox+.

Spuštění připravovaného filmového kanálu zatím společnost SPI International/FilmBox oficiálně nekomunikovala. Programová pozice pro novou stanici se objevila ve službě FilmBox+ s největší pravděpodobností v pondělí 16. ledna, kdy redakce MediaGuru.cz zjistila její zařazení. Kanál je možné v tuto chvíli sledovat v experimentálním provozu pouze na počítači, případně v mobilních telefonech, v aplikaci pro Smart TV je zatím kanál nefunkční.

V úterý 17. listopadu stanice FilmBox+ Action odvysílala nebo ještě odvysílá s dabingem například tituly Střílejte na Francouze! Vrátná, Čekání na Anyu, Pomsta hospodyně, Vrah v červeném nebo Vrah před kamerou. SPI International na některých trzích provozuje stanici téměř totožného názvu, FilmBox Action je však nabízen jako řádný program pro operátory. Canal+ pak pro český a slovenský trh plánuje uvedení vlastní stanice Canal+ Action.

-lukpol-