Tiskovou mluvčí Max banky je nově Anna Bakošová

čtvrtek, 5. ledna 2023, 17:25 Aktuality, Lidé, PR MediaGuru

Anna Bakošová má v Max bance na starosti externí i interní komunikaci a zastává také post tiskové mluvčí.

Anna Bakošová, zdroj: Max banka

Anna Bakošová, zdroj: Max banka

Anna Bakošová má od ledna 2023 na starosti externí i interní komunikaci Max banky. Zároveň zastává funkci tiskové mluvčí, přebírá tak agendu po Jakubovi Švestkovi, který dále ve společnosti Max banka nepůsobí.

Anna Bakošová pracovala na pozici Senior PR Specialist od srpna 2022. Po akvizici Expobank CZ skupinou Creditas se podílela na rebrandingu značky na Max banku. „Nadále se ze stávající pozice budu věnovat rozvoji a budování povědomí o značce Max banka i našich bankovních produktech, které již od uvedení na trh patří k těm nejzajímavějším,“ říká Anna Bakošová.

Anna Bakošová má dlouholeté zkušenosti v oblasti PR, komunikace a marketingu. Více než čtyři roky se v agentuře ArcoDiva podílela na public relations a na organizaci mezinárodního hudebního festivalu Mahler Jihlava. V roce 2011 pak nastoupila do Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK, kde byla zodpovědná za oblast PR a komunikace. Následně od roku 2014 zastávala v FOK pozici obchodní a marketingové ředitelky. V roce 2022 se přesunula do oblasti financí. 

-mav-