Značku Fentimans zastupuje na českém trhu Stock

pátek, 13. ledna 2023, 07:10 Aktuality, Marketing MediaGuru

Stock Plzeň-Božkov se stává výhradním distributorem značky Fentimans pro Česko a Slovensko.

Společnost Stock Plzeň-Božkov se ke konci loňského roku stala výhradním distributorem značky Fentimans, a to jak pro český, tak i slovenský trh. Oficiální začátek spolupráce bude zahrnovat veškeré prodejní kanály.

„Těší nás, že se od listopadu stáváme výhradním distributorem značky Fentimans pro české a slovenské spotřebitele. Společnost ve svém širokém portfoliu prémiových produktů nabízí bohaté možnosti mixability nejen s našimi distribuovanými značkami, ale i lokálními produkty, se kterými bychom chtěli produkty Fentimans párovat,“ říká Jan Havlis, generální ředitel společnosti Stock Plzeň-Božkov. 

Fentimans je značkou sycených nealkoholických nápojů, jež byla založena v roce 1905. Primárně se zaměřuje na prodej v barech a restauracích. Své nápoje vyrábí metodou Botanical Brewing neboli botanického vaření. Následuje fermentování pomocí živých kvasinek, které trvá po dobu sedmi dnů v klasických dřevěných fermentačních nádobách. Jakmile nápoj projde fermentací, jsou z přírodních zdrojů extrahovány esenciální oleje a příchutě. 

-stk-