Air Bank podpoří kampaní výběry z bankomatů zdarma

středa, 1. února 2023, 14:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Od začátku února startuje Air Bank novou kampaň, v níž podpoří možnost výběru hotovosti zdarma z více než dvou tisíc bankomatů.

Zdroj: Air Bank

Zdroj: Air Bank

Air Bank ve středu 1. února 2023 spouští nové televizní spoty k podpoře výběrů hotovosti zdarma. Klienti Air Bank si nově vyberou ze všech bankomatů Komerční banky, Monety Money Bank a UniCredit Bank v České republice za stejných podmínek, jako kdyby vybírali z některého z 370 bankomatů Air Bank. Celkový počet bankomatů s možností výběru zdarma se tak pro klienty Air Bank více než zpětinásobí.

„Přestože platbu v hotovosti upřednostňuje již jen deset procent Čechů, hotovost u sebe pro jistotu stále nosíme, takže k bankomatu občas musíme. Nadpoloviční většina lidí pak cíleně hledá nejbližší bankomat své banky, a to kvůli výhodnějším podmínkám výběru hotovosti. Právě to klientům díky našemu zapojení do sdílené sítě bankomatů zjednodušíme,“ říká Petr Šmíd, vedoucí oddělení Výzkum trhu Air Bank.

K vidění bude kampaň v televizi na stanicích skupin Nova a Prima. Spoty vycházejí z detektivního konceptu současného reklamního konceptubanky a již tradičně v nich účinkuje dvojice bankéřů v podání Tomáše Měcháčka a Tomáše Jeřábka. Dále poběží kampaň na internetu. 

Na přípravě televizní kampaně se vedle interního komunikačního týmu Air Bank podílela reklamní agentura McCann, produkci zajišťoval Filmservice a režie se opět ujalo režisérské duo MODSMartin Přikryl a Michal Nohejl.

-stk-