CK Blue Style spouští kampaň s postavou Amora

pondělí, 20. února 2023, 07:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Cestovní kancelář Blue Style startuje novou marketingovou kampaň s názvem „Amor“.

Klíčový vizuál ke kampani Amor cestovní kanceláře Blue Style, zdroj: CK Blue Style

Klíčový vizuál ke kampani Amor cestovní kanceláře Blue Style, zdroj: CK Blue Style

Cestovní kancelář Blue Style startuje 17. února marketingovou kampaň s pracovním názvem „Amor“, jež navazuje na předchozí komunikaci „Miluji“. 

Kampaň je společným dílem interního marketingového týmu a reklamní agentury Safranada v čele s textařem a zpěvákem Otou Klempířem. „S Otou Klempířem nás pojí letitá spolupráce i přátelství. Spolu s naším marketingovým týmem se minulý rok vrhnul na rebranding našeho loga i dotáčky k původnímu spotu. Přizvat ho ke spolupráci i nyní bylo zcela logické a přirozené,“ vysvětluje původ spolupráce Imed Jeddai, CEO CK Blue Style.

Koncept reklamy vychází z předchozí kampaně „Miluji“, která byla čistě dílem interního marketingového týmu cestovní kanceláře. Základem byla komunikace se zákazníky na sociálních sítích, kteří byli vyzváni ke sdílení důvodů, proč jednotlivé destinace milují. Z těchto odpovědí následně vznikl kompilát, z něhož vycházely reklamní slogany i podklady pro komunikační strategii společnosti. 

„Amor pak vzniknul jako propojení mezi starou komunikací cestovní kanceláře, ve které se používal symbol srdce s nápisem ,Miluji’, a novými návrhy, které na ni měly navázat. Postava Amora symbolizuje emocionální vztah k cestování, dovoleným a hlavně ke klientům CK Blue Style,“ dodává Klempíř s tím, že Amor je „sympatický, tak trochu pohádkový hrdina, který má všechny benefity správné dovolené v malíčku a dokáže trefit přání klientů hladce a s přehledem“. 

Reklamní spot je dílem týmu režiséra Daniela Růžičky. Postavu Amora ztvárnil Lukáš Borik. 

-stk-