Flemedia zahajuje nový ročník soutěže Flema

pondělí, 20. února 2023, 10:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Přihlášky je možné zasílat až do poloviny července. Čím dříve ale zájemci přihlášku zašlou, tím nižší poplatek zaplatí.

Společnost Flemedia zahajuje 18. ročník soutěže o inovativní využití médií a kreativní přístup při plánování mediálních investic Flema Media Awards. Soutěž je otevřená pro autory českých a slovenských kampaní, mediální, komunikační i digitální agentury a také pro zadavatele.

Období, kdy je možné přihlašovat práce do soutěže, je nastaveno od poloviny února až do 16.7. 2023

Motivací pro přihlašovatele, aby již nyní uvažovali o vhodných soutěžních kampaních a průběžně zpracovávali přihlášky, je i zvýhodněný přihlašovací poplatek:

  • do 31.3. je poplatek za jednu přihlášku 7 900 Kč (+ DPH)
  • do 30.4. 8 900 Kč (+ DPH)
  • do 31.5. 9 900 Kč (+ DPH)

Poplatek v řádném termínu do 16.7. činí 16 900 Kč (+ DPH).

Při přípravě přihlášek je jako novinku letošního ročníku možnost využít inspiračního zdroje v podobě online ročenek posledních 7 ročníků (2016–2022). Ročenky odkazují na kompletní dokumentaci (včetně obrazových a video příloh) každé kampaně, která v těchto letech postoupila na shortlist

Jako každoročně bude porota vyhodnocovat práce ve dvou kolech. V prvním kole posoudí práce zhruba stovka marketingových odborníků z řad zadavatelů, médií a agentur pomocí online aplikace. Ve druhém kole se sejde 20 vybraných porotců osobně a určí jednotlivé vítěze kategorií. Shortlist bude zveřejněn 13. září, slavnostní galavečer spojený s vyhlášením vítězů se v uskuteční 19. října v Praze.

„Dobré nápady a inovativní přístup v mediálním plánování i exekuci – to je FLEMA. Jsme velmi rádi, že již 18. rokem zprostředkujeme marketingovým odborníkům vzájemnou inspiraci,“ říká Petra Vejdělková, projektová manažerka pořádající společnosti Flemedia.

Flema je pořádána společností Flemedia za podpory Nielsen Admosphere, BigMedia a GolfDigest. Mediálním partnerem je MediaGuru.cz.

-mav-