Kreativu Dentsu Creative povede Ondřej Zvoníček

čtvrtek, 2. února 2023, 14:05 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Novým kreativním ředitelem agentury Dentsu Creative se stal Ondřej Zvoníček.

Ondřej Zvoníček se stal novým kreativním ředitelem agentury Dentsu Creative, zdroj: Dentsu Creative

Ondřej Zvoníček se stal novým kreativním ředitelem agentury Dentsu Creative, zdroj: Dentsu Creative

Do čela kreativy agentury Dentsu Creative, která patří do mezinárodní sítě Dentsu, se od 1. února stal Ondřej Zvoníček. V pozici kreativního ředitele nahrazuje Troye Palmera, který na této pozici působil poslední rok. 

Jako nový šéf kreativního oddělení Dentsu Creative povede Ondřej Zvoníček týmy a projekty klientů jako Generali Česká Pojišťovna, KHNP, SazkaBet nebo značek z portfolia Heineken. 

Vybrat nového kreativního ředitele je vždy velmi složité, protože nejen, že musí být zkušeným odborníkem s neotřelými nápady, ale musí také umět skvěle vést tým, který například u nás tvoří několik desítek lidí, což je vždy výzva,“ komentuje Radim Kameník, Managing Director Dentsu Creative, a dodává: „Věřím, že Ondrovi zkušenosti i osobnost budou tím správným hnacím motorem, který dopomůže celému týmu rozvinout naplno svůj potenciál, což se následně projeví nejen v inovativnější práci pro naše stávající klienty, ale odrazí se také v počtu získaných kreativní cen a vyhraných výběrových řízení.“ 

Ondřej Zvoníček je součástí Dentsu Creative (dříve Isobar) již téměř dva roky. V minulosti působil na pozici Art Directora v několika reklamních agenturách, například ve WundermanThompson, VMLY&R, Ogilvy nebo WMC Grey. Svouprací se podílel na reklamních kampaních pro klienty Heureka, Komerční banka, Innogy, Microsoft nebo Nestlé Česká republika. 

-stk-