Shoptet si na kreativu vybírá agenturu Made by Vaculik

neděle, 12. února 2023, 07:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Shoptet bude v oblasti kreativy spolupracovat s agenturou Made by Vaculik.

Zdroj: Shoptet

Zdroj: Shoptet

Shoptet si pro kreatinu vybírá agenturu Made by Vaculik. Spolupracovat s ní bude na všech třech trzích, kde e-commerce platforma působí, tedy v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

„Po delším období, kdy jsme se soustředili na výkonnostní marketing, se společně s Made by Vaculik pouštíme také do budování značky, včetně imageové komunikace,“ popisuje Ivo Mrena, CMO společnosti Shoptet.

Vzájemná spolupráce částečně začala už na začátku loňského roku, a to konzultačními službami k celkové strategii značky a také realizací kampaně „Předsevzetí by Shoptet“ – vytvořením prvního e-shopu s novoročními předsevzetími v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Od nového roku pracuje agentura pro celé portfolio – značku Shoptet i Shoptet Premium, všechny současné i budoucí subbrandy, jako je například Shoptet Pay. Na starosti má jak kreatinu, tak strategické poradenství pro všechny komunikační aktivity Shoptetu.

„Naším úkolem je na trhu e-commerce zviditelnit značku Shoptet na všech trzích, kde v současné době působí, a také na trzích, kam bude Shoptet v budoucnu expandovat,“ přibližuje Ronald Lupták, CEO agentury Made by Vaculik. 

-stk-