Škoda Auto na správu kariérních sítí volí Socialsharks

pondělí, 13. února 2023, 07:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Škoda Auto si na správu sociálních sítí pro personální oblast v tendru zvolila agenturu Socialsharks.

Zdroj: Škoda Auto

Zdroj: Škoda Auto

Škoda Auto si na správu sociálních sítí pro personální oblast v tendru vybrala agenturu Socialsharks, která tak rozšiřuje spolupráci s českou automobilkou. 

Socialsharks bude pro Škoda Kariéra spravovat sociální sítě a tvořit strategie, které mají přesah i do dalších marketingových kanálů. „Cílem společné práce je představovat na sítích značku Škoda Auto nejen jako silnou průmyslovou, ale i jako technologickou firmu otevřenou všem. Zároveň budeme chtít ukázat širokou nabídku pozic pro ty, kteří do teď o automobilovém průmyslu z hlediska práce neuvažovali,“ uvádí Tomáš Geist, Škoda Auto Employer Branding a spolupráce se školami.

„Škoda Auto je velmi významným zaměstnavatelem na českém trhu, proto je pro nás velmi důležité toto renomé udržet i v naší strategii. Navíc nás již v začátku výběrového řízení velmi inspirovaly vize a cíle, kterých chce značka komunikací dosáhnout. A proto jsem ráda, že budeme mít šanci ukázat Škoda Auto i z jiné perspektivy a to jako značku, která má svým zaměstnancům rozhodně co nabídnout,“ říká Nikol Stolle, výkonná ředitelka Socialsharks. 

-stk-