Styx uvádí limitku spolu s Karlosem Vémolou

neděle, 26. února 2023, 08:05 Aktuality, Marketing MediaGuru

Styx představuje limitovanou kolekci boxerek a ponožek KTV, která vznikla ve spolupráci s Karlosem Vémolou.

Styx představuje limitovanou edici, jež vznikla ve spolupráci s Karlosem Vémolou, zdroj: Styx.

Styx představuje limitovanou edici, jež vznikla ve spolupráci s Karlosem Vémolou, zdroj: Styx.

Česká značka spodního prádla Styx a bojovník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola společně vytvořili limitovanou kolekci boxerek a ponožek, které doprovází hlášky „Lvi žerou první“ a „V ložnici je jenom jeden král“.  Edice limitovaného spodního prádla nese název KTV.

Hlavní barvou kolekce je černá, která je doplněná kontrastní zlatou a oranžovou. Boxerky jsou ušity s hláškami na nohavičkách. Materiál je kombinace bavlny, antibakteriálního modalu a lycry.

„Značku Styx znám už od jejích počátků, její trenýrky jsou moje volba číslo jedna a postupně jsme jim propadli celá rodina. Proto když mě oslovili pro spolupráci a následně také k vytvoření vlastní kolekce, nemusel jsem se rozmýšlet. Nová kolekce KTV vznikala postupně, začali jsme návrhem několika různých typů boxerek a poté k ní přibyly také ponožky, aby byl set pánského spodního prádla kompletní,“ říká k nové kolekci Karlos Vémola.

„S Karlosem Vémolou spolupracujeme již delší čas a jsme opravdu rádi, že se nám podařilo společně vytvořit tuto jedinečnou kolekci, která odráží jeho osobnost i smysl pro humor,“ dodává Ruslan Skopal, spolumajitel značky Styx.

Boxerky jsou k dostání s kratšími nebo delšími nohavičkami za 529 Kč, ponožky za 299 Kč na www.styx-underwear.cz a www.trenyrkarna.cz.

-stk-