Telly zařazuje nové kanály a zavádí erotický balíček Telly Red

pondělí, 13. února 2023, 14:45 Aktuality, TV MediaGuru

Telly od pondělí 13. února zařazuje kanály Prima Show a Prima Star a zavádí nový balíček erotických stanic Telly Red.

Zdroj: Telly

Zdroj: Telly

Telly zařazuje do své nabídky kanály Prima Show a Prima Star a zároveň zavádí nový erotický balíček Red. Ten přináší 13 erotických kanálů včetně značek jako Hustler, Brazzers nebo Reality Kings.

Kanály Prima Show a Prima Star získají od pondělí 13. února automaticky diváci všech základních Telly balíčků (Malý, Střední a Velký). Kromě toho začnou kanály Šlágr TV a Dorcel TV v rámci televizního operátora Telly vysílat v HD kvalitě.

Největší programovou novinkou je spuštění balíčku Telly Red od 13. února, který obsahuje 13 stanic s erotickým obsahem.
Kanály je možné sledovat až na čtyřech zařízeních kdekoliv v Evropské unii. Kromě chytrých televizí lze balíček spustit na mobilních zařízeních, tabletech, počítačích nebo set-top boxech.

Balíček Telly Red online půjde koupit s opakovanou platbou na dvě zařízení ve variantě na 14, 30, a 365 dní, stejně jako balíček Telly Sport online, se kterým je možné balíček v daném časovém období kombinovat. Zároveň je možné jej zakoupit i jako standardní doplňkový balíček k internetové televizi – až pro čtyři zařízení za 250 Kč/měsíc. V případě 14denního balíčku Red online zákazníci zaplatí 200 korun, měsíční sledování přijde na 250 korun a celoroční předplatné nejlepších erotických stanic stojí 2 500 korun.

Seznam všech stanic dostupných na Telly Red je následující: Leo HD, Leo Gold HD, Extasy (HD), Dorcel XXX (HD), XMO, Hustler HD, Private TV HD, Redlight HD, Brazzers HD, Reality Kings (HD), BabesTV (HD), Men.tv (HD) a Dorcel TV (HD).

-mav-