Tituly Náš Region nabídne síť Traficon zákazníkům zdarma

čtvrtek, 2. února 2023, 15:35 Aktuality, Tisk MediaGuru

Česká síť prodejen tabákových výrobků, tiskovin a loterijních služeb Traficon nabídne svým zákazníkům noviny Náš Region zdarma.

Zdroj: A 11

Zdroj: A 11

Lokální bezplatné noviny Náš Region rozšiřují ve spolupráci s investiční společností DT-holding distribuční síť novin o 165 prodejen z maloobchodní sítě ryze českého prodejce tabákových výrobků, tiskovin a loterijních služeb Trafiocn. Noviny budou zákazníkům nabízeny z předsazené pozice s brandingem Náš Region přímo v regálech s tiskem jako benefit k jakémukoli nákupu zdarma.

Distribuční síť titulů Náš Region už teď čítá tisíce stojanů například na pobočkách České pošty, v síti prodejen Eso Market, Levné knihy nebo v části poboček Coop. „Distribuce bezplatného tisku přímo v trafikách je na české poměry ojedinělá. Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo domluvit spolupráci právě se společností Traficon, kterou vnímáme jako jednoho z nejrychleji rostoucích prodejců tabákových výrobků a tisku. Věříme, že noviny s lokálním obsahem, které dostanou zákazníci k nákupu zdarma, přispějí k jejich spokojenosti a dalšímu růstu sítě Traficon,“ uvedl Jan Kulich, ředitel strategického rozvoje a marketingu mediální skupiny A 11.

Síť Traficon tvoří 165 po celém Česku a stále přibývají další. „V letošním roce plánujeme pokračovat v rozšiřování sítě nových prodejen, a pokud půjde vše podle plánu, budeme atakovat celkový počet 190 prodejen. Budeme také pokračovat v modernizaci a remodelingu stávajících prodejen a rebrandingu sítě z důvodu jednotné identity a dalšího posilování značky Trafiocn," sdělil David Zeman, marketingový manažer skupiny DT-holding, pod kterou maloobchodní síť prodejen Traficon. 

-mav-