Vodafone kampaní vyzývá mladé k nadhledu

sobota, 4. února 2023, 09:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Vodafone startuje kampaň „Je to v tobě“, s níž cílí na mladé. Nabádá je, aby byli sami sebou i se všemi nedostatky.

Zdroj: Repro YT Vodafone

Zdroj: Repro YT Vodafone

Koncem ledna odstartoval mobilní operátor Vodafone svou novou kampaň „Je to v tobě na podporu neomezeného mobilního tarifu pro mladé. Lidem z generace Z vzkazuje, aby se cítili sami sebou i se všemi nedostatky a chybami. 

Kampaň prostřednictvím série spotů ukazuje, že občas se něco směšného, trapného nebo smutného stane každému, ale že je nutné vše brát s nadhledem. Jednotlivá videa se sdělením „Buď neomezeně cringe / bold / fresh / left on read / tryhard / random, buď neomezeně online s neomezeým studentským tarifem od Vodafonu“ znázorňují situace, které se přihodí lidem s mobilním telefonem, ať už při brouzdání na sociálních sítích, chatování nebo hraní her. 

Vodafone svou kampaní zároveň komunikuje své tři hlavní pilíře, a to digitální společnost, udržitelnost a inkluzi. Kromě videí pro sociální sítě je součástí kampaně i hardsellová část a ekologická výchova. Nově je do kampaně zahrnutý i TikTok, na němž svůj vlastní profil Vodafone spustil koncem loňského roku v rámci vánoční kampaně. Od letošního roku přidá ke kampaňovým videím i tvorbu vlastního obsahu.

Pod kampaní je podepsána agentura McCann Prague. Média má na starosti interní digitální tým. Režie se ujalo duo Novak + Nguyen, které tvoří Double N alias Tomáš Bláha a Dužan Duong, jenž stále také za kamerou. Fotografie  jsou dílem Kuba Kríža. Produkci zajistila společnost Unreal Visual.

-stk-