Vodafone v kampani vyzývá k tomu „být Giga“

úterý, 14. února 2023, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Vodafone novou kampaní s Martinem Hofmannem podporuje svou nabídku pevného internetu.

Zdroj: Vodafone

Zdroj: Vodafone

Vodafone startuje 13. února novou kampaň na podporu pevného internetu, který nabízí v časově omezené nabídce internet 1000 Mb/s za 499 korun měsíčně, 500 Mb/s za 399 korun a 250 Mb/s za 299 korun/s. 

Tváří kampaně s claimem „být Giga“ je opět herec Martin Hofmann. „Díky našemu prvotřídnímu internetovému připojení mohou lidé snadno překročit zdi svého domova. I v malém bytě tak mohou zažít velké věci,“ říká Zohar Weitz, viceprezidentka Vodafonu pro nefiremní zákazníky, s tím, že kombinací mobilních služeb, prvního internetu a televize mohou lidé ušetřit. 

Další novinkou je rodinná nabídka, kde lze ke dvěma mobilním tarifům Neomezený Super přidat až dva výhodné tarify pro dítě, který nabízí 130 minut volání, neomezené SMS a 3 GB dat za 326 korun měsíčně. „Na základě zpětné vazby od zákazníků jsme se rozhodli naši rodinnou nabídku doplnit o dětský tarif, abychom vyšli vstříc rozdílným potřebám členů rodiny,“ doplňuje Simona Lišková, marketingová ředitelka Vodafonu. Firmám Vodafone nově nabízí pevný internet nejen s pevnou IP adresou, ale i licencí na aplikaci Cyberwall, která chrání byznys před kyberútoky.

Kampaň poběží v televizi, rádiu, outdooru, na internetu a sociálních sítích. Její součástí je i komunikace v místě prodeje.

Kreativa je dílem agentury McCann Prague. Produkci zajistily společnosti Armada films a Procoma. Režie se ujal Jiří Havelka. Za kamerou stál Radim Střelka, fotografie vytvořil Adam Bartas. Mediální plánování a nákup zajišťuje agentura Dentsu.

-stk-