Bezplatná TV Sportstribal zařadila kanál o elektromobilech

pondělí, 6. března 2023, 12:35 TV, Aktuality MediaGuru

Od 1. března došlo v nabídce bezplatné internetové televize Sportstribal k nahrazení stanice Volty programem The EV Channel.

The EV Channel je první televizní stanice věnovaná čistě elektromobilům. Zdroj: Shutterstock

The EV Channel je první televizní stanice věnovaná čistě elektromobilům. Zdroj: Shutterstock

Jak z jeho názvu stanice vyplývá, zaměřuje se na veškeré dění okolo elektromobilů. „Volty (nyní The EV Channel, pozn. red.) je první a jediný kanál videa na vyžádání věnovaný elektrickým vozidlům a lidem, kteří je milují. Budujeme komunitu pro nadšence do elektromobilů: sledujte pořady, vzdělávejte své přátele, absolvujte zkušební jízdu – cokoliv, co vám vyhovuje. Je to zdarma, je to zábavné a každý týden přibývají nová videa,“ popisuje myšlenku „nového“ programu jeho provozovatel.

The EV Channel známý dříve jako Volty je zařazený ve službě Sportstribal, která funguje také v České republice, do kategorie Motorsport, Cars & Bikes. V ní divák bezplatné aplikace, která je k dispozici například pro televizory připojené k internetu nebo multimediální centra, získává přehled o všem podstatném, co se děje v motoristickém sportu. Dále jsou zde šířeny programy jako Motorvision.tv, Motorsport TV, Motoamerica TV a další.

-lukpol-