Brit má kampaň „Milujeme přírodu stejně jako naši psi“

středa, 22. března 2023, 07:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Brit uvádí na trh novou řadu krmiv Brit Care Sustainable, podporuje ji kampaň „Milujeme přírodu stejně jako naši psi.“

Zdroj: Repro YT Brit PetFood

Zdroj: Repro YT Brit PetFood

Společnost Vafo uvádí na trh novou řadu krmiv pod svou značkou Brit. Brit Care Sustainable nově využívá hmyzí protein, stojí na ingrediencích z lokálních zdrojů a je v plně recyklovatelných obalech. Podpoří ji kampaň, jejíž koncept „Milujeme přírodu stejně jako naši psi“ vytvořila agentura B&T. 

„Být eko friendly je dnes v módě, málokdo ale reálně něco dělá. V Britu nás nicméně ihned přesvědčili, že to myslí naprosto vážně. Svým vztahem ke psům (kterých jim po kancelářích běhá fakt hodně) nás navíc inspirovali k hlavní myšlence kampaně – totiž nechat tentokrát na psech, aby lidem ukázali, proč je důležité chránit přírodu. Nadšení z náhodného klacku nebo vysoké trávy totiž o vztahu k přírodě mluví tak nějak za vše,“ popisuje koncept kreativní ředitel B&T Ondřej Peša. 

Udržitelná byla i produkce kampaně – mezi jednotlivými natáčecími placy štáb přejížděl na Rekolech, k dispozici bylo pouze znovupoužitelné nádobí, catering byl striktně vegetariánský apod., čímž byla výrazně snížena uhlíková stopa. 

Po natáčení byla offline verze spotu podrobena neurotestování, čímž si značka ověřila, jak na sdělení lidé reagují, zda si ho pamatují a dokážou zopakovat, i to, jaké v nich zanechává emoce. Výsledky byly pozitivní.  

První fáze kampaně byla spuštěna už koncem roku 2022 a s tím, jak se nové produkty dostávají na pulty prodejců, postupně roste do dalších kanálů i zemí. Kampaň poběží v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Litvě, Maďarsku, Finsku, Švédsku a Chorvatsku. Zahrnuje televizi, internet, outdoor a další.

Produkci zajistila společnost Procoma pod taktovkou agenturní producentky Alžběty Šerclové, režiséra Pavla Soukupa a DOP Radima Střelky. O focení vizuálů se postaral Pavel Hejný.

-stk-