ČSOB Stavební spořitelna mění po 30 letech lišku za chameleona

čtvrtek, 30. března 2023, 16:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

ČSOB Stavební spořitelna opouští v marketingové komunikaci lišku a nahrazuje ji chameleonem. Ten je tváří kampaní ČSOB poslední dva roky.

Zdroj: ČSOB Stavební spořitelna

Zdroj: ČSOB Stavební spořitelna

ČSOB Stavební spořitelna po 30 letech mění svou tvář. Lišku vystřídá chameleon, který je tváří komunikačního konceptu skupiny ČSOB  od roku 2021. Skupina uvedla, že tímto krokem naplňuje svou strategii jednoho silného brandu ČSOB, pod kterým nabízí všechny produkty a služby. Chameleon nově zastřeší i stavební spoření a úvěry na rekonstrukce.

„Naše skupina jde dlouhodobě cestou jasné a jednotné komunikace. Našim cílem je vytvořit jeden silný brand – skupinovou strategii značky, která bude propojena se všemi našimi finančními službami, a to se nám dlouhodobě daří. Naposledy jsme v rámci těchto změn představili vloni v létě ČSOB brand i na pobočkách České pošty,“ říká Renata Němcová Pixová, výkonná ředitelka skupinové komunikace ve skupině ČSOB.

ČSOB Stavební spořitelna vysvětlí změnu kampaní. Kampaň poběží od 3. dubna do 21. května nejen na televizních obrazovkách, ale také v rádiu a v online prostoru. Zároveň během jara zvenku přelepí všech 350 poradenských míst a kanceláří. Dojde i k výměně všech POS materiálů a plakátů.

Myšlenkou kreativního konceptu jsou hvězdné zprávy, ve kterých moderátor oznamuje změnu tváře ČSOB Stavební spořitelny jako zpravodajskou senzaci. Animovaný spot namluvila Veronika Khek Kubařová. Kampaň připravila agentura Zaraguza.

Zdroj: ČSOB stavební spořitelna

Za produkcí stojí agentury Boogie Films a Alkay Animations Prague, média nakoupila Lion Communications.

-mav-