Kaufland uvádí na trh Fofrtašku 2.0 pro gamery

neděle, 19. března 2023, 08:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Kaufland oznamuje další rok aktivit v e-sportu a představuje nákupní tašku pro gamery inspirovanou seniory.

Fofrtaška 2.0, zdroj: Kaufland

Fofrtaška 2.0, zdroj: Kaufland

Obchodní řetězec Kaufland oznámil prodloužení partnerství se Sinners Esports. U této příležitosti představil nákupní tašku pro gamery inspirovanou seniory, vycházel přitom z virálního vtipu. O design a výrobu tzv. Fofrtašky 2.0 se postaralo studio Braasi Industry.

„Lidé mají Kaufland zafixován jako obchod pro seniory. Stejně jako celé partnerství se Sinners má i Fofrtaška 2.0 za cíl supermarket omladit ve smyslu skladby věkové skupiny jeho zákazníků. Přenesením důchodcovské fofrtašky do gamingové kultury omlazujeme pak i samotnou značku Kaufland. Na první pohled absurdní produkt odpovídá všem nárokům mediálních hráčů, ať už se vypraví na kulisu, nebo na nákupy Kauflandu,“ ředitel Ivan Soukup, kreativní agentury DDB FTW, který spolu s agenturou OMD a divizí Fuse podepsána. 

„Fofrtaška“ je známá jako nákupní taška na kolečkách především v rukou seniorů. Fofrtaška 2.0 je ušita na míru hráčům a hráčkám videoher. Do úložného prostoru se vejde nákup nebo celá herní výbava od myši až po monitor. Disponuje solárním panelem na dobíjení telefonu, červeným LED světlem, závodními kolečky s odpruženou nápravou nebo teleskopickým madlem, to vše ve velikosti, takže si můžete vzít i do letadla jako příruční zavazadlo.

Kampaň reaguje na loňský vtip na sociálních sítích , který následovaly požadavky stovek fanoušků na vytvoření prototypu. Fofrtaška 2.0 půjde do prodeje 15. března v silném množství kusů, k dostání bude na e-shopu Sinners Esports .

-stk-