Kroužková, Stach a Takáč doplní tým Událostí a Událostí, komentářů

pondělí, 27. března 2023, 15:20 Aktuality, TV, Lidé MediaGuru

Barbora Kroužková je novou moderátorkou pořadů Události a Události, komentáře. V pořadu se bude častěji objevovat i Daniel Stach. Daniel Takáč bude moderovat Události, komentáře.

Barbora Kroužková. zdroj: ČT

Barbora Kroužková. zdroj: ČT

Mezi moderátory hlavní zpravodajské relace ČT Události a Události, komentáře se již v tomto týdnu zařadí Barbora Kroužková a v pořadu se bude nově častěji objevovat redaktor a moderátor Daniel Stach. Večerní pořad Události, komentáře doplní spolu s Barborou Kroužkovou moderátor Daniel Takáč. Týmy obou relací tak budou znovu kompletní.

Česká televize nástupem Barbory Kroužkové doplní tým Událostí, který byl po odchodu Daniely Písařovicové snížen o jednoho moderátora. Rolí Daniela Stacha z redakce vědy ČT bude srozumitelnou formou vysvětlovat a rozvíjet vybraná témata pořadu.

Daniel Takáč, zdroj: ČT

Daniel Takáč, zdroj: ČT

Daniel Stach, zdroj: ČT

Daniel Stach, zdroj: ČT

Barbora Kroužková i Daniel Takáč pracují v médiích přes třicet let. Barbora Kroužková v České televizi působila například v pořadech Dobré ráno a Studio 6. Oba jsou po léta tvářemi zpravodajské Čtyřiadvacítky, kromě kontinuálního vysílání uvádějí podvečerní Interview ČT24.

Daniel Stach působí v České televizi od roku 2010. Začínal jako redaktor pořadu Hyde Park ČT24, později se stal moderátorem navazující relace Hyde Park Civilizace, ve které již vyzpovídal desítky nositelů Nobelovy ceny. Je rovněž členem redakce vědy ČT a průvodcem pořadu Věda 24.

-mav-