Lucie Hrubá založila butikovou agenturu Boys & Girls

úterý, 14. března 2023, 07:20 Aktuality, PR MediaGuru

Za novou butikovou agenturou Boys & Girls stojí Lucie Hrubá. Zajištuje komunikaci pro Toyotu, Lexus, Astratex, Creative Dock nebo CrossCafe.

Lucie Hrubá, foto: Dan Vojtěch

Lucie Hrubá, foto: Dan Vojtěch

Na českém trhu vznikla nová butiková agentura Boys & Girls, kterou založila Lucie Hrubá. Zajišťuje komunikaci pro Toyotu a Lexus, dále se stará o marketingové aktivity společností Astratex,Creative Dock nebo CrossCafe.

„Nabízíme komplexní služby stejně jako velké agentury, ale s důrazem na výsledky než na byrokracii a s využitím pouze špičkových profesionálů. Navíc s mnohem relevantnější cenovkou. Neplatíme drahé prostory, zahraniční centrály, ani juniorní elévy. Pro naše klienty pracují jen ti zkušení. Nezdržujeme se přežitými a zdlouhavými agenturními procesy. Nemáme webové stránky, osobně působím na profesní síti LinkedIn, která je podle mě dokáže v roce 2023 plnohodnotně nahradit,“ popisuje ředitelka Boys & Girls Lucie Hrubá. 

Lucie Hrubá vystudovala obor Mezinárodní vztahy a diplomacie na Metropolitní univerzitě v Praze a v britském Bradfordu. Zkušenosti získala ve velkých mezinárodních i menších českých komunikačních agenturách, kde pracovala na mediálním obrazu značek Hamé, La Perla nebo CCC. Následně začala pracovat jako PR manažerka na volné noze.

„S rostoucím objemem nového byznysu jsem se rozhodla založit moderní agenturu pro 21. století. Zakládám si na přátelských vztazích založených na znalosti klienta i trhu. Díky nim dokážeme přesněji pracovat s tématy a obsahem vytvářeným přímo pro média. Boys & Girls v této formě spolupráce pokračuje v širším týmu a s dokonalejším know-how,“ dodává Lucie Hrubá, jejíž nově vzniklá agentura funguje zejména na osobních kontaktech a na profesní síti LinkedIn. 

Mezi partnerské agentury s propojenými aktivitami Boys & Girls patří například Future Tales, Yoda Production nebo Jakub Tichý Films.

-stk-