Melta uvádí na trh novinku Melta Frenchpress

čtvrtek, 23. března 2023, 17:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Melta přichází na trh s novinkou v podobě Melta Frenchpress, jež výrazně zjednodušuje přípravu známého nápoje.

Ilustrační foto, zdroj: Kávoviny

Ilustrační foto, zdroj: Kávoviny

Tradiční cereální nápoj Melta, který pardubická společnost Kávoviny vyrábí více než 80 let, se nyní zákazníkům představuje v nové podobě, s novou recepturou, barvou i balením. Kromě toho uvádí i novinku v podobě Melta Frenchpress, která výrazně zjednodušuje přípravu známého bezkofeinového nápoje.

„Na základě mnoha spotřebitelských průzkumů jsme se rozhodli přijít s inovacemi, které zákazníci skutečně ocení,“ vysvětluje Lea Striežencová, ředitelka produktového managementu a marketingu společnosti Kávoviny, a dodává: „Především jsme vyladili chuť Melty k dokonalosti, aby byla ještě intenzivnější, stejně jako barva, která je nyní tmavší. Tomu všemu kraluje jemná pěna.“

Novinka Melta Frenchpress je určena pro jednoduchou a rychlou přípravu ve frenchpressu. Díky inovovanému způsobu mletí ji stačí zalít vroucí vodou. Značka s ní chce kromě tradičních cílových skupin, jako jsou maminky či starší lidé, oslovit i nové spotřebitele. „Cílíme například na zaměstnance v kancelářích nebo na home office, kteří si mohou ráno připravit Meltu do velkého frenchpressu a vychutnat si příjemnou kávovou chuť s jemnou pěnou bez kofeinu celé dopoledne,“ vysvětluje Striežencová. 

Melta novinku podpoří na sociálních sítích, v online prostředí a také pomocí PR aktivit.

K Meltě chceme přivést i ty, kteří ji dosud neznají

čtvrtek 9. března 2023

-stk-